Çalışma Ofisini Yeniden Hayal Et

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

İnternet alt yapısı yeterli midir.?

Açık ve kapalı alanlarda kişiye özel hızlı internet altyapısı vardır.

OfficeYard’ a ulaşım zor mu?

Beykoz Riva’ da olan OfficeYard, Kavacık köprüsünden Riva’ ya doğru 22 dk’ lık keyifli orman yolundan sonra ulaşılabilecek bir yerdedir.

Toplu Taşıma ile gelinebilir mi?

Kavacık köprüsüne ulaştıktan sonra Riva’ya hareket eden 136R ve 136Z otobüsleriyle gelinebilir.

Açık alanda çalışmanın ne gibi bir faydası olacaktır?

Kapalı ofis ortamlarından uzaklaştırmaya yönelik olarak insanların doğada temiz havada, gürültüden, stresten uzaklaştırarak insanların doğal ortamlarda bilgisayarlarıyla çalışması yaratıcılığınızı arttıracağı gibi işinize odaklanmanızı da sağlayacaktır.

OfficeYard’da Etkinlik yapılabiliyor mu?

Önden rezervasyonlar ile Günboyu Kurumsal ve Girişimcilik ekosistemine hitap eden Etkinlik, eğitim, zirve, panel, meetup, lansman vs. yapılabilmektedir.

OfficeYard kullanım alanları nasıl?

Etkinlikler için hazırlanabilecek 800 mt² Ön Bahçe alanı, 400 mt² yüksek tavanlı ferah doğal ışık alan kapalı alanı ve 400 mt² 180 derece deniz ve doğa manzaralı alanları bulunmaktadır. Bunun yanında deniz kenarına inen 3,5 Dönüm doğa içerisinde dinlenme alanları oluşturulmuştur.

Toplantı Odaları var mıdır?

Şimdilik 1 adet 12 kişiye kadar kullanılabilecek 40 mt² deniz ve doğa manzaralı toplantı odası ve hazır ofisi, 5 adet 8 kişilik 24 mt² deniz ve doğa manzaralı toplantı ve hazır ofisi, 1 adet verandalı 6 kişiye kadar kullanılabilecek 20 mt² Bungalov toplantı odası ve hazır ofisi bulunmaktadır. Kapasite olarak 20 hazır ofis veya toplantı odasına çıkarılması planlanmaktadır.

Eş ve Çocuklarımız gelebilecek mi?

Hafta içi OfficeYard’ da çalışan kişilerin konsantrasyonlarının dağılmaması nedeniyle minik arkadaşların gelmesi tercih edilmemektedir. Hafta sonu müsaitliğe göre tabi ki gelebilirler.

Evcil hayvan kabul ediliyor mu.?

Misafirleri rahatsız etmeyecek şekilde OfficeYard’ da bulunabilirler.