Çalışma Ofisini Yeniden Hayal Et

Şirket Piknik Organizasyonu

Şirket Piknik Organizasyonu: Çalışan Bağlılığını Artırmanın Eğlenceli Yolu; Şirket piknikleri, çalışanlar arasındaki bağları güçlendirme ve ekip ruhunu yükseltme fırsatı sunar. OfficeYard olarak, her büyüklükteki şirket için unutulmaz etkinlikler düzenliyoruz. İster bir başlangıç ​​şirketi olun, isterse çok uluslu bir kuruluş, her şirketin ihtiyacına uygun çözümler sunuyoruz. Sizlere Şirket Piknik Organizasyonu için planladığımız en iyi 7 adım;

 1. Doğa İle İç İçe Bir Gün
  • Şirket pikniklerinizi, İstanbul’un nefes kesen doğal güzelliklerine sahip tesislerimizde düzenleyerek, çalışanlarınıza doğayla iç içe bir mola sunun. Alanlarımız doğada çalışmaya uygun ofis ortamlarının yanında kurumsal piknik alanları olarakta kullanılmaktadır.
 2. Lezzetli Yemek Seçenekleri
  • Profesyonel catering hizmetlerimizle, lokal lezzetlerden uluslararası mutfaklara kadar geniş bir yelpazede yiyecek ve içecek seçenekleri sunuyoruz.
 3. Canlı Müzik ve Eğlence
  • Farklı müzik zevklerine hitap eden canlı müzik performansları ile piknik atmosferini şenlendirin.
 4. Fotoğrafçılık Hizmeti
  • Profesyonel fotoğrafçılarımız, etkinliğinizden özel anları yakalayarak herkesin güzel anılar biriktirmesini sağlar.
 5. İlgi Çekici Atölyeler
  • Sanat ve el işi atölyeleri gibi yaratıcı aktivitelerle, çalışanların hem dinlenmesine hem de yeni beceriler edinmesine olanak tanıyın. Şirket Takım Oyunlarımızı incelemek için Tıklayınız.
 6. Sağlık ve Wellness Aktiviteleri
  • Organize edilen yoga ve meditasyon seansları ile çalışanların zihinsel ve fiziksel sağlıklarına katkıda bulunun.
 7. Özel Gösteriler
  • Özel eğlence seçenekleriyle pikniğinizi unutulmaz kılın.

Hemen bizimle iletişime geçerek şirketiniz için mükemmel bir piknik planlamaya başlayın! OfficeYard, unutulmaz anılar ve güçlü takım bağları için yanınızda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir